Loading...
Maandag - Vrijdag 8:30 - 17:00 uur

Menu

10 maart 2020

Om onze activiteiten op het gebied van maatschappelijke verantwoordelijkheid te versterken heeft de profine Group een stichting opgericht. De stichting KÖMMERLING Better World Stiftung ondersteunt diverse projecten zonder winstoogmerk. De projecten kunnen variëren van de bevordering van welzijn, wetenschap, natuurbehoud en sport, tot jeugd- en ouderenzorg.

Dr. Peter Mrosik: „In een wereld die voor grote uitdagingen staat, nemen we verantwoordelijkheid en dragen we bij aan oplossingen. We doen dit al vele jaren en niet alleen sinds de publieke discussies over klimaatbescherming. Anders zouden we niet zijn waar we vandaag zijn. We willen echter antwoorden bieden en niet alleen op de belangrijke ecologische, maar ook op economische en sociale onderwerpen en actief meewerken. Daarom is de oprichting van onze stichting alleen maar logisch en een goed teken voor onze weg naar de toekomst. " Meer informatie over alle activiteiten is te vinden op de website https://lnkd.in/dVAP2Pw

 

Vragen of een afspraak maken?
Ons team helpt u graag.