Loading...
Maandag - Vrijdag 8:30 - 17:00 uur

Menu

Contact


Voor algemene vragen over bijvoorbeeld K-VISION Kozijnen, verkooppunten en kleurmogelijkheden kunt u het beste per e-mail of het formulier hiernaast contact met ons opnemen. Wilt u toch liever iemand spreken bel dan gerust op 0418 651717.

Product inhoudelijke vragen
Neem voor vragen over onder andere calculaties, U-waardes,
kleurmogelijkheden en overige technische productinformatie contact op met Remco van Overdijk: remco.vanoverdijk@profine-group.com

Algemene vragen
info-nl@profine-group.com

Veelgestelde vragen
Een aantal veelgestelde vragen hebben we voor u op een rijtje gezet. Bekijk deze hier.

Telefoon: +31 418 651717
Email:  info-nl@profine-group.com
   
Bezoekadres:     Regterweistraat 13
  4181 CE WAARDENBURG
   
Postadres: Postbus 2
  4180 BA WAARDENBURG

Team profine Nederland

Monisa Javari

Monisa Javari

Datamanager

Bel 0418 655967 / 06 12966069

monisa.javari@profine-group.com

 

Christel Prins

Christel Prins

Sales 

 

Jelmer Bijlsma

Jelmer Bijlsma

Manager Duurzaamheid & Innovatie

Bel 0418 651717 

LinkedIn

jelmer.bijlsma@profine-group.com

 

 

Melissa Manrho

Melissa Manrho

Marketing & Communicatieadviseur 

Bel 06 41429674

LinkedIn

melissa.manrho@profine-group.com

Remco van Overdijk

Remco van Overdijk

Technisch Accountmanager

Bel 0418 655961 / 06 29 04 22 55

LinkedIn

remco.vanoverdijk@profine-group.com

Henriëtte Bats

Henriëtte Bats

Sales 

Bel 0418 655966

henriette.bats@profine-group.com

 

Henk Sprick

Henk Sprick

Directeur

Bel  06 53213340

henk.sprick@profine-group.com

LinkedIn

Gera Gelsing

Gera Gelsing

Officemanager

Bel 0418 655965

LinkedIn

gera.gelsing@profine-group.com

 

 

 

Mirjam Gelsing

Mirjam Gelsing

Sales

Bel 0418 655960

mirjam.gelsing@profine-group.com

 

Anja van Tienhoven

Anja van Tienhoven

Controller

Bel: 0418 655964

LinkedIn

anja.vantienhoven@profine-group.com

 

 

Claudia van den Heuvel

Claudia van den Heuvel

Assistent Controller

Bel 0418 655963

claudia.vandenheuvel@profine-group.com

Monique Delfgou

Monique Delfgou

Sales

Bel 0418 655962

monique.delfgou@profine-group.com

Vragen of een afspraak maken?
Ons team helpt u graag.